Продукція > D2T > D2T20V-352
D2T20V-352
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 3500 мкГн (-20% / +50%), Imax= 3,5 А, D=22,1 мм C=8,5 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T20V-352