Продукція > D2T > D2T20V-461
D2T20V-461
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 460 мкГн (-20% / +50%), Imax=12,0 А, D=24,4 мм C=10,7 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T20V-461