Продукція > D2T > D2T20V-681
D2T20V-681
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 680 мкГн (-20% / +50%), Imax=10,2 А, D=24,0 мм C=10,3 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T20V-681