Продукція > D2T > D2T20V-811
D2T20V-811
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 810 мкГн (-20% / +50%), Imax=8,4 А, D=23,6 мм C=9,9 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T20V-811