Продукція > D2T > D2T22V-122
D2T22V-122
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 1200 мкГн (-20% / +50%), Imax=8,4 А, D=25,7 мм C=9,9 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T22V-122