Продукція > D2T > D2T22V-212
D2T22V-212
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 2100 мкГн (-20% / +50%), Imax=6,0 А, D=25,0 мм C=9,2 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T22V-212