Продукція > D2T > D2T22V-332
D2T22V-332
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 3300 мкГн (-20% / +50%), Imax=4,2 А, D=24,4 мм C=8,7 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T22V-332