Продукція > D2T > D2T22V-431
D2T22V-431
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 430 мкГн (-20% / +50%), Imax=14,4 А, D=26,9 мм C=11,2 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T22V-431