Продукція > D2T > D2T22V-572
D2T22V-572
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 5700 мкГн (-20% / +50%), Imax=2,9 А, D=24,0 мм C=8,3 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T22V-572