Продукція > D2T > D2T22V-641
D2T22V-641
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 640 мкГн (-20% / +50%), Imax=12,0 А, D=26,5 мм C=10,7 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T22V-641