Продукція > D2T > D2T22V-891
D2T22V-891
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 890 мкГн (-20% / +50%), Imax=10,2 А, D=26,1 мм C=10,3 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T22V-891