Продукція > D2T > D2T22V-932
D2T22V-932
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 9300 мкГн (-20% / +50%), Imax=2,1 А, D=23,7 мм C=8,0 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T22V-932