Продукція > D2T > D2T25V-112
D2T25V-112
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 1100 мкГн (-20% / +50%), Imax=14,4 А, D=29,8 мм C=14,8 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T25V-112