Продукція > D2T > D2T25V-123
D2T25V-123
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 12000 мкГн (-20% / +50%), Imax=2,9 А, D=26,9 мм C=11,9 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T25V-123