Продукція > D2T > D2T25V-152
D2T25V-152
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 1500 мкГн (-20% / +50%), Imax=12,0 А, D=29,4 мм C=14,4 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T25V-152