Продукція > D2T > D2T25V-172
D2T25V-172
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 1700 мкГн (-20% / +50%), Imax=10,2 А, D=29,0 мм C=14,0 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T25V-172