Продукція > D2T > D2T25V-193
D2T25V-193
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 19000 мкГн (-20% / +50%), Imax=2,1 А, D=26,6 мм C=11,6 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T25V-193