Продукція > D2T > D2T25V-262
D2T25V-262
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 2600 мкГн (-20% / +50%), Imax=8,4 А, D=28,6 мм C=13,6 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T25V-262