Продукція > D2T > D2T25V-432
D2T25V-432
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 4300 мкГн (-20% / +50%), Imax=6,0 А, D=27,9 мм C=12,9 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T25V-432