Продукція > D2T > D2T25V-552
D2T25V-552
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 5500 мкГн (-20% / +50%), Imax=5,0 А, D=27,6 мм C=12,6 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T25V-552