Продукція > D2T > D2T25V-571
D2T25V-571
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 570 мкГн (-20% / +50%), Imax=20,6 А, D=31,0 мм C=16,0 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T25V-571