Продукція > D2T > D2T25V-692
D2T25V-692
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 6900 мкГн (-20% / +50%), Imax=4,2 А, D=27,3 мм C=12,3 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T25V-692