Продукція > D2T > D2T25V-721
D2T25V-721
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 720 мкГн (-20% / +50%), Imax=17,1 А, D=30,4 мм C=15,4 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T25V-721