Продукція > D2T > D2T28V-132
D2T28V-132
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 1300 мкГн (-20% / +50%), Imax=17,1 А, D=33,4 мм C=18,4 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис D2T28V-132