Продукція > D2T > D2T28V-182
D2T28V-182
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 1800 мкГн (-20% / +50%), Imax=14,4 А, D=32,8 мм C=17,8 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T28V-182