Продукція > D2T > D2T28V-252
D2T28V-252
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 2500 мкГн (-20% / +50%), Imax=12,0 А, D=32,4 мм C=17,4 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T28V-252