Продукція > D2T > D2T28V-322
D2T28V-322
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 3200 мкГн (-20% / +50%), Imax=10,2 А, D=32,0 мм C=17,0 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T28V-322