Продукція > D2T > D2T28V-412
D2T28V-412
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 4100 мкГн (-20% / +50%), Imax=8,4 А, D=31,6 мм C=16,6 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T28V-412