Продукція > D2T > D2T29V-142
D2T29V-142
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 1400 мкГн (-20% / +50%), Imax=20,6 А, D=35,0 мм C=21,2 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис D2T29V-142