Продукція > D2T > D2T29V-222
D2T29V-222
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 2200 мкГн (-20% / +50%), Imax=17,1 А, D=34,4 мм C=20,6 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T29V-222