Продукція > D2T > D2T29V-252
D2T29V-252
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 2500 мкГн (-20% / +50%), Imax=14,4 А, D=33,8 мм C=20,0 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T29V-252