Продукція > D2T > D2T29V-322
D2T29V-322
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 3200 мкГн (-20% / +50%), Imax=12,0 А, D=33,4 мм C=19,6 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T29V-322