Продукція > D2T > D2T29V-452
D2T29V-452
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 4500 мкГн (-20% / +50%), Imax=10,2 А, D=33,0 мм C=19,2 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T29V-452