Продукція > D2T > D2T29V-542
D2T29V-542
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 5400 мкГн (-20% / +50%), Imax=8,4 А, D=32,6 мм C=18,8 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T29V-542