Продукція > D2T > D2T29V-942
D2T29V-942
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 9400 мкГн (-20% / +50%), Imax=6,0 А, D=31,9 мм C=18,1 мм
Написати відгук
Технічний опис D2T29V-942