Продукція > D2T > D2T50V-712
D2T50V-712
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 7100 мкГн (-20% / +50%), Imax=20,6 А, D=56,0 мм C=26,0 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис D2T50V-712