Продукція > VISHAY > D2TO035C50000JRE3
D2TO035C50000JRE3 VISHAY
d2to35.pdf
Виробник: VISHAY
Category: Power resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; TO263; 5kΩ; 35W; ±5%; 500V; -55÷175°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Resistance: 5kΩ
Power: 35W
Tolerance: ±5%
Case: TO263
Operating temperature: -55...175°C
Operating voltage: 500V
Conform to the norm: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; TO263; 5kΩ; 35W; ±5%; 500V; -55÷175°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Resistance: 5kΩ, Power: 35W, Tolerance: ±5%, Case: TO263, Operating temperature: -55...175°C, Operating voltage: 500V, Conform to the norm: AEC-Q200.