Продукція > D2U > D2U10V-103
D2U10V-103
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 10000 мкГн (-10% / +30%), Imax=0,32 А, Rdc-max=0,75 Ом
Написати відгук
Технічний опис D2U10V-103