Продукція > D2U > D2U10V-222
D2U10V-222
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 2200 мкГн (-10% / +30%), Imax=0,64 А, Rdc-max=0,22 Ом
Написати відгук
Технічний опис D2U10V-222