Продукція > D2U > D2U10V-332
D2U10V-332
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 3300 мкГн (-10% / +30%), Imax=0,51 А, Rdc-max=0,29 Ом
Написати відгук
Технічний опис D2U10V-332