Продукція > D2U > D2U10V-473
D2U10V-473
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 47000 мкГн (-10% / +30%), Imax=0,17 А, Rdc-max=3,24 Ом
Написати відгук
Технічний опис D2U10V-473