Продукція > D2U > D2U11V-102
D2U11V-102
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 1000 мкГн (-10% / +30%), Imax=2,03 А, Rdc-max=0,08 Ом
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис D2U11V-102