Продукція > D2U > D2U11V-103
D2U11V-103
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 10000 мкГн (-10% / +30%), Imax=0,64 А, Rdc-max=0,37 Ом
Написати відгук
Технічний опис D2U11V-103