Продукція > D2U > D2U11V-104
D2U11V-104
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 100000 мкГн (-10% / +30%), Imax=0,20 А, Rdc-max=3,13 Ом
Написати відгук
Технічний опис D2U11V-104