Продукція > D2U > D2U11V-333
D2U11V-333
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 33000 мкГн (-10% / +30%), Imax=0,40 А, Rdc-max=1,15 Ом
Написати відгук
Технічний опис D2U11V-333