Продукція > D2U > D2U11V-472
D2U11V-472
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 4700 мкГн (-10% / +30%), Imax=1,03 А, Rdc-max=0,19 Ом
Написати відгук
Технічний опис D2U11V-472