Продукція > D2U > D2U11V-473
D2U11V-473
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 47000 мкГн (-10% / +30%), Imax=0,32 А, Rdc-max=1,56 Ом
Написати відгук
Технічний опис D2U11V-473