Продукція > D2U > D2U11V-682
D2U11V-682
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 6800 мкГн (-10% / +30%), Imax=0,82 А, Rdc-max=0,27 Ом
Написати відгук
Технічний опис D2U11V-682