Продукція > D2U > D2U11V-683
D2U11V-683
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 68000 мкГн (-10% / +30%), Imax=0,26 А, Rdc-max=2,42 Ом
Написати відгук
Технічний опис D2U11V-683