Продукція > D2U > D2U16V-104
D2U16V-104
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 100000 мкГн (-10% / +30%), Imax=0,51 А, Rdc-max=1,05 Ом
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис D2U16V-104